Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyamatosan csak ennék meg...

Folyamatosan csak ennék meg ennék. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Pár hónapja 53 kiló voltam még. Szinte világéletembe annyi voltam. Aztán enni kezdtem, pedig nem is voltam éhes soha, de képes vagyok már azt is megenni amit egyébként nem szeretek. Régen tudtam diétázni, tisztitókúrázni, ma már nem megy, nincs akaraterőm. Egyébként elég depis vagyok, arra gondoltam talán azért falok ennyit. Most 60 kiló vagyok. Nemsokára egyetem, valahogy megkéne állnom h vagy 2 napig léböjtözzek, aztán diéta. Valakinek valami ötlet?! :S



20/L


2010. aug. 15. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

uyganígy vagyok én is sajnos:( 16 éves lány vagyok. Egy év alatt híztam 9 kilót. Szörnyen érzem magam. Nemrég még csak 51-52 kiló voltam, erre hirtelen elkezdtem enni és enni és enni. Azóta is, folyamatosan eszem. :(

Ugyanez a tervem nekem is mint neked, de mindennap csak azt mondom, hogy majd holnaptól..ez így megy 1 éve. Mi lenne, ha ketten kezdenénk el?:P

2010. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem tudom mennyinek kell lenned 20 évesen de amig nem vagy kövér addig nincs baj

én azt hallottam hogy aki igy van az c-vitamin hiányos

2010. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!