Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudnák meghízni?

Mitől tudnák meghízni?

Figyelt kérdés

A kérdésem tehát az, hogy van e valami hatékony és gyors módszer hízáshoz.

Az oka annak hogy hízni szeretnék, mert elég vékony vagyok és már látszódnak a bordáim is. Nem bánnám, ha kicsit zsírosodnák ugyanis rám férne, és nem is bánnám.

174cm 56kg 17/f



2021. jan. 10. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Tömegnövelő szerrel, esetleg kondizhatsz is azzal szebb leszel.
2021. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik szülőd szintén nagyon vékony (genetikailag), akkor örökölhetted te is a soványságot, vagyis nem fogsz elhízni. Nyilván vannak különböző hízlaló kúrák, de én ezeket nem ismerem. Én inkább fogyózom. 😅
2021. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél hizlaló kajákat.
2021. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyél. Mindent. Nagy mennyiségben.

Nekem 16 évesen (valószínűleg a serdülés miatt) volt olyan időszakom, amikor napi 8 szendvicset + 3 púpos tányér kaját toltam be. Egyszer kíváncsiságképp évekkel később kiszámoltam, hogy ez napi olyan 5000 kcal körül volt. Szóval ennyit biztosan meg lehet enni, csak akarni (vagy kívánni) kell, és ezzel már bőven híznál is. De szerintem elég lesz úgy 3000 kcal is.

2021. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
A tömegnövelő jó ötlet! A fiam is pálcika volt és jó kajákkal+tömegnövelő+súlyzós edzés elég jó formára tett szert.
2021. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18%

Izommal tömeget felszedni nehezebb. Így sem tud hízni, ha még edzene is, még többet kéne enni, hogy a ledolgozott kalóriát is felszedje pluszba. De ezt még mindig jobb megpróbálni, mint ténylegesen hízni a szeméttől.

Tuti recept: Normál kaja mellett igyál meg napi 2.5 liter jó cukros üdítőt (Coca Pepsi), lehet kapni csokis kekszeket, abból megeszel 1 csomaggal, nem is sok. Ez kb 1700 kalória. Ez több, mint amennyit most ehetsz, garancia, hogy elhízol. Viszont most meg is mondom, hogy a pálcika láb és a pálcika karoknak nem áll jól a pocak, szóval inkább ne zsírosodj el.

2021. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért érdemes edzeni, hogy ne zsírba menjen a plusz. És ne legyen nyomi póktestű (beles+pálcika végtagok) hanem formálódjon a teste.

Akkor is jobban fog kinézni.

2021. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!