Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Winstrol kúra végén kell...

Winstrol kúra végén kell valamit szedni?

Figyelt kérdés

Szóval egy kúra után kell szednem valamit hogy vissza álljon a szervezetem az eredeti állapotba, pl: hcg és még arra lennék kíváncsi hogy milyen mellékhatásai lehetnek a winstrolnak?

Előre is köszi..


2010. aug. 11. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nem nem kell semmit szedni mert az izom amit felépitettél megmarad de én azt tanácsolom hogy szedj a kúra alatt és végén rengeteg fehérjét .mellékhatások izomgörcs,fejfájás.amugy énis most szedek tabiba winstrolt 3 hete és rengeteg fehérje turmixot iszok meg sokat eszek meg sokat gyurok és akarom már nőt 2 cm ert és még a másik dobozt még felse nyitottam .szemmel látható a változás sokkal formássab lettem és a háttam puklisabb és nagyobb darabb lettem amugy nem vizesit és jó a cucc anyit éreztem hogy kicsit fájt a májam és az alhasam de elmult sok folyadékot kell inni mellé naponta 8 szemet szedek 5 mg osat ennnyi.zsir cucc megéri
2010. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem az izommennyiség miatt kell szedni a végén bármit is(levezetés) hanem azért hogy a hormon háztartásod visszaáljon, mi a pék f@száért nem néztek körül itt, h nem kérdezte-e márt ezt bárki is....
2011. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!