Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hete alig tudok enni valamit...

1 hete alig tudok enni valamit miért van ez velem?

Figyelt kérdés
7hete (kereken az iskolakezdés napján xd) elment teljesen az étvágyam, de annyira h l tegnap előtt egész nap 1 szelet kolbászt ettem ma meg 4szem galuskát, már (barátom legalábbis ezt mondta amikor tesi öltözőbe voltunk) kezdek felpuffadni, ami (azt mondta) ha nem eszik az ember rendesen akkor kezdődik el. Az a baj, hogy a hasam korog nagyon, de ha eszek egyből rosszul leszek, mert úgy érzem hogy mindjárt elhányom magamat, 5kilót fogytam eddig, és a székletem kb az 1/5dére csökkent ...
2011. szept. 6. 20:26
 1/3 A kérdező kommentje:
elírtam fent, 1 hete
2011. szept. 6. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes? Vagy csak szimplán iskola undor : D
2011. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyomorideg, vagy/és savprobléma.

Egyél sokszor picit!Nem kell sokat, egy-két falat is elég ha úgy érzed h kifelé kívánkozna. Ne aggódj nem leszel rosszul.Pár falat banán, kis ropika, keksz,szépen lassan apránként.Aztán amennyi jólesik. Hidd el, rendbe fogsz jönni, ha ezt megfogadod!

:)

2011. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!