Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6000 kalória körül ettem, ez...

6000 kalória körül ettem, ez igy megy 2 hete, mi van velem?

Figyelt kérdés
15/L vagyok és nem vagyok terhes ! Falási rohamaim vannak már 2 hete , ma 6000 kalóriát ettem, ezért is döntöttem úgy, hogy holnap diétába kezdek. Szerintetek túl késő ? Érdemes elkezdeni ? Köszi
2010. márc. 6. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez 4 napi kajám. Na te aztán jól befalatoztál, de váljék egészségedre. Lehet ki van éheztetve a szervezeted. Azért ne vidd tulzásba a fogyikúrát sem, mert ilyen korban azért kell a kalória. Hidd el ez alapozza meg a jövőd egészségi állapotát. Ha most megvonsz magadtól mindent nem fejlődik rendesen a csontrendszered, immunrendszered.
2010. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet kiéhezve a szervezetem, hogyha 2 hete igy kajálok XD azért köszi
2010. márc. 6. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyél sok gyümölcsöt zöldséget, biztos épp fejlődik a szervezeted:) szükséged van most sok vitaminra/ ásáványi anyagra. mondjuk azért nem árt mozogni is vmit, legalább vmi aerobik v ilyesmi
2010. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Ne világolj 6000 kalória nagyon sok,aszt se tudod mennyi,Buta liba.
2010. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem iszol eleget. Sokszor akkor is eszünk, ha szomjasak vagyunk. Próbálj több zöldséget/gyümit enni, és igyál sokat.
2010. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6000 kalória: :O Biztos nem számoltál el valamit? Írd le mit ettél
2010. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!