Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kezdjek a csillapíthatatla...

Mit kezdjek a csillapíthatatlan éhséggel?

Figyelt kérdés

Kis hátterinfo, hogy kb világéletemben 60 kg voltam. Bármikor lefogytam vagy híztam 1-2 kilót mindig pár héten belül visszaállt a súlyom, amivel nem is volt semmi bajom. Mindig is hülyeségnek tartottam a különböző diétákat meg fogyókúrakat, egészségesen ettem meg sportoltam és így tök jó volt.

Az elmúlt időszakban mindenféle magánéleti gondok miatt viszont lefogytam 5 kilót. Nem volt célom, de ha már így alakult örültem neki, tetszik hogy kicsit karcsúbb vagyok. A kiegyensúlyozott evés (mindig figyelek, hogy jól lakjak, és nagyjából egészségesen is egyek) és a rendszeres sport maradt, emellett nem is akarok mást tenni, majd alakul a súlyom ahogy jónak látja, viszont mostanság gyakran nagyon dúrva éhség tör rám. Azt érzem, hogy bármennyit ennék sem laknék jól, és hogy legszivesebben addig zabálnék amíg rosszul nem leszek. Mit kezdjek ezekkel? Nem szeretem magam nagyon korlátozni az éves terén, de ilyen falórohamokat is kerülném. Másnak is reagált így a teste a fogyásra?



2020. nov. 3. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonváltozás, stressz, kialvatlanság okozhat ilyet. Próbálj lassan feszívódó szénhidratokat fogyasztani, kerüld a cukrot és a fehérje fontos az laktat hosszútávon is.
2020. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
egyél!
2020. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A régi mondás szerint a faskaséhséget a Piroska csillapítja a legjobban.
2020. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogyás után főleg ha stresszel is társul lehet éhes az ember. Mikor kórházban voltam és ott nem ettem 2 hétig a körülmények fajdalmak meg stressz miatt, mikor végre hazamehettem 2 napig kb faltam olyan éhes voltam. Aztán elmúlt.
2020. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csinálj omad, vagy időszakos böjt diétát. ott egy idő után nem érdekel az éhség, mert sportszerűen az lesz a célod, hogy kibírd minél tovább. jó érzés amúgy. a gyomor is összeszűkül.
2020. nov. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!