Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj a fejem már minimáli...

Miért fáj a fejem már minimális alkoholtól is?

Figyelt kérdés
Ebédhez ittam két deci vörösbort (szabadságon vagyok). Majdnem pont délben ebédeltem, most fél négy van, még mindig fáj a fejem. Pedig ittam utána vizet is. Megiszom egy pohár sört meccs alatt, garantált a fejfájás. Nem értem a dolgot. Nem iszom sok alkoholt, de néha azért szeretnék meginni két üveg sört, fél üveg bort annélkül, hogy hasogatna a fejem tőle. Mitől lehet ez?
2020. aug. 25. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem bírod.
2020. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egész egyszerűen nem igaz. Negyven éves elmúltam, idióta húszonéves koromban liter pálinkát ittunk egy este alatt, vagy nyolc üveg sört, vagy két literes kannás bort, fejenként, még sem volt tőlük semmi bajom.
2020. aug. 25. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatalon a párom is jobban bírta. Aztán amióta nem iszik "rendszeresen", azóta megüti egy doboz sör is.
2020. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet rossz minőségű alkoholt választasz. Ismerősömnek például csak akkor fájdul meg a feje, ha rossz agyoncukrozott pálinkát iszik.
2020. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!