Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Antibiotikum kúra után puffadá...

Antibiotikum kúra után puffadás, de vajon meddig?

Figyelt kérdés

Másfel hónap alatt 3 antibiotikum kúrán vagyok túl,gondolhatjátok mennyire cs.szte szét a bélflórámat.6 napja hagytam abba,azóta folyamatosan puffadok.Normaflore-t szedek de semmit nem javul.Volt már valaki,aki szinten ilyen brutál kúrán esett át?Mennyi idő,amíg helyrejön a gyomrom?Félek,valami más bajom van.Nyugtassatok meg,hogy ez még normális!Kivizsgálásra jelen helyzetben ugye nem egyszerű eljutni,de mikor van az a pont,amikor elkezdjek aggódni?

Azt tudni kell rólam,hogy amióta gyerekem van,extra hipochonder lettem,így lehet a bolhából csinálok elefántot😀

Étvágyam jó,nem fogyok,széklet rendben.De irgalmatlanul fáj a hasam és minden nap egy kihívás felöltözni,mert nadrágot nem nagyon tudok felvenni a lufi hasamra.

Aki járt hasonló cipőben,annak meddig tartott ez az állapot?

Köszönöm,ha válaszolsz😀


2020. ápr. 11. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Normaflore tudomásom szerint nem a legjobb fajta probiotikum. Olyat érdemes szedni, amiben több féle baktériumtörzs van pl. Florabalance stb..

Érdemes élőflórás joghurtokat is eszegetni. Savanyú káposzta is jó a beleknek.

2020. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a normaflore-tól konkrétan rosszul voltam. A protexin viszont bevált.
2020. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!