Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Életmód és táplálkozás tanácsa...

Életmód és táplálkozás tanácsadó szeretnék lenni! Mi a menete?

Figyelt kérdés

Életmód és táplálkozás tanácsadó szeretnék lenni.Szeretnék saját vállalkozást.

Ennek mi a menete? Az okj-s pár napos képzés elég ahhoz hogy saját vállalkozást csinálhassak? Kihez kell fordulnom ez esetben?

Előre is köszi a segítséget!


2020. febr. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Dietetikus képzést nézd meg.
2020. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az okj-s pár napos képzés elég ahhoz hogy saját vállalkozást csinálhassak?"


Az a baj, Kérdező, hogy ez a kérdés felmerült benned, de az már nem, hogy ez a pár napos képzés elég lehet-e ahhoz, hogy emberi életekbe szólj bele. És ezt most minden rosszindulat nélkül írom.


A kérdésedre válaszolva:


Elárasztották már a közösségi médiát az utóbbi pár évben a hasonló tanácsadók, nem hiszem, hogy igény lenne még többre. Bármi másból hamarabb meg fogsz élni, mint ebből.

Az, hogy indíthatsz-e vállalkozást csak a te döntéseden alapul. Az ilyen képzések végén egyébként az oktatók halkan meg szokták jegyezni, hogy "tanácsadásra nem alkalmas, csak ismeretanyagot bővít". Onnan tudom, hogy én is csináltam már egyet-kettőt. Mondjuk nekem eszem ágába se jutna megpróbálni ebből megélni...

2021. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!