Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen vegzettség szükséges...

Milyen vegzettség szükséges egyéni vállalkozás indításához táplálkozás tanácsadóként?

Figyelt kérdés

OKJ-s képzés kell hozzá vagy elég okleveles is?


(Lényegében étrendeket szeretnék írni a megrendelőknek, csak nem tudom ezt hogyan tehetném meg egy saját vállalkozás keretein belül. Természetesen későbbiekben fel fogok keresni egy könyvelőt a vállalkozás tényleges indítása előtt, mikor már a szükséges végzettségem meglesz.)



2019. nov. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

És szerinted a könyvelőnek ezt tudnia kellene? Sétálj be szépen az ocsmányirodába, és megmondják, kell végzettség vagy sem.

Ez nem a mi dolgunk, ahogyan az engedélyek, kéményseprés és a gyerek keresztelője sem.

2019. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A könyvelő segítségét a későbbiekben venném igénybe, tisztában vagyok vele, hogy ezzel a kérdéssel nem őt kell keresnem és ezért tettem fel a gyakorikérdéseken. Bíztam benne, hogy van aki ennek utána járt már és tud nekem segíteni, nem lustaság a kérdés kiírásának oka, sajnos nyitvatartási időben dolgozom, a kérdés miatt szabadságot nem szeretnék kivenni, interneten amennyire tudtam utána néztem.

Köszönöm a támadó, nem segítő válaszod.

2019. nov. 3. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

kormányablakban megmondják - és nyitva vannak egy napot legalább hosszított nyitvatartással reggel 7-től este 7ig

vagy megmondja a KSH is írásban 7500 forint plussz áfáért

2019. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeretnélek megkérni, hogy hagyd el a kérdésem. Ha nem így teszel, akkor is ez az utolsó, hogy reagálok neked.

Kisvárosban élek, nálunk sajnos a nyitvatartási idő 8-16-ig terjed van amikor délig.

Nem muszáj minden kérdéshez válaszolnod, erre sem kellett volna. A rossz indulatodat valami sérelemnek betudom és nem veszem fel.

2019. nov. 3. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
hehehe****
2019. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az ugye feltünt, hogy többen válaszolunk a kérdésedre? ja, nem...


én is kisvárosban lakom, központilag van kiadva, mikor kell nyitva legyenek - kell legyen egy reggel 7-es nyitásuk és egy 18 órás zárásuk - de megírtam neked azt is, honnan szerezheted be írásban (KSH)


Értem én, hogy egyszerű választ akarsz, de nincs, én is kérdeztem hasonlót már itt -- de nincs nyilvános lista, jogszabályokból össze lehet vadászni, de ahhoz kéne tudni, a te tevékenységedet melyik jogszabály szabályozza. Hidd el nekem, hogy jobban jársz, ha bebattyogsz a kormányablakba és megkéred az infót - lehet időpontot is foglalni, én se várok sose többet pár percnél és 10-15 perc alatt elintézed. A reggel 7-es nyitásra kéred az időpontod, 8.ra beérsz.

2019. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem mellesleg az egy okmányiroda lesz nálatok, ami csak olyan rövid időt van nyitva, nem kormányablak

[link]

2019. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okleveles képzéseket nem fogadják el, se az okj-n kívüli képzést. Most rákeresve olyat találtam hogy dietetikus és táplálkozási szaktanácsadó, de ez Ápoló egyetemi BSc képzésre alapul.
2019. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!