Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » L-karnitin és króm szedése...

L-karnitin és króm szedése okozhat bármilyen problémát?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 165cm, 64kg, évek óta odafigyelek, mit eszek, és mozgok is rendszeresen, ilyen melegben csak súlyzó, tavasszal és ősszel sokat futok. Egészségesen eszek, naponta 5-ször, délután már kevesebb szénhidrátot és több fehérjét. Tudom, hogy izmosabb vagyok az átlagnál, de látom hogy itt-ott bizony háj is van, és nem igazán akar lemenni, gyakorlatilag változatlan a súlyom január óta. Nem akarok 1000 kalóriákat enni, mert nem akarok koplalni egyáltalán. Most 1600-1800 kcal-t eszem naponta. Gondoltam, kipróbálnám a fenti két táplálék-kiegészítőt, várhatok tőlük egy pici fogyást, csak pár kilót? És lehetnek ezek károsak?
2010. júl. 14. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A karnitin semmit sem ér, a króm pedig nehézfém, ennyi erővel ólmot is ehetnél...
2010. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!