Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság miatti szemmütétek?

Kancsalság miatti szemmütétek?

Figyelt kérdés
17 éves debreceni lány vagyok 3 éves koromtól szemüveget kell hordanom. Milyen műtétek jöhetnek szóba? Mennyibe kerül, mennyire hatásos nincs-e következménye? Aki válaszol légyszi írja oda, hogy tapasztalatból beszél-e vagy csak gondolja esetleg ez a munkája ezzel foglakozik.
2010. jún. 15. 10:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2010. jún. 17. 11:50
 12/19 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok a kontaklencséről!
2010. jún. 18. 15:05
 13/19 anonim válasza:
ha kancsal vagy vagy szem tengely ferdülésed akk nem kaphatsz kontaklencsét mert zavaró lenne h behúz a szemed ...
2010. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
csak az egyik szemem van beesve a szemem sarkába a másik tökéletes a bal:3,5 d a jobb:3,75 d
2010. júl. 8. 11:02
 15/19 A kérdező kommentje:
És az igaz hogy ez csak esztétikai dolog ha megmütenek a szemem nem lesz beesve de akkor sem fogok tökélatesen látni mert ezzel eggyütt kell élni az agyban nem lehet megváltoztatni ezt szóval mütét után ugyanugy szemüveget kellene hordanom,hogy rendesen lássak?????
2010. júl. 10. 15:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha kancsal vagy, amúgy is csak az egyik szemedet használod, és igen, igaz. Tökéletesen csak akkor fogsz látni, ha lézerrel megműtik a szemedet (látásjavító mtét, amit a TB nem támogat). Én is kancsal voltam és 2x műtötték a szememet, azóta szemüveget kell hordanom. Viszont nekem a látásommal semmi baj nincs, csak a műtétek miatt kell a szemüveg. Szóval láthatod, vannak nálad rosszabb helyzetben lévők is, nem neked a legrosszabb -.-
2011. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sziasztok!

engem 7 évesen műtöttek kancsalság miatt

Csak én jártam úgy, hogy azóta kisebb az a szemem, vagy még van ezzel így valaki?

2013. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Debrecenben hol ingyenes? Egyik valaszolo irta hogy nyagyerdo,semmit sem talaltam.
2016. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!