Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét Nyíregyházán?

Lézeres szemműtét Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Május közepére van időpontom lézeres szemműtétre Nyíregyházán. Valakinek tapasztalata?

2018. ápr. 22. 23:26
 1/6 anonim válasza:

Hasonlóan én is kíváncsi vagyok rá, mert időpontom még nincs, mert előbb tudni akarom, itt is olyan jók-e, mint pl. Pesten.

Ha jól tudom, itt csak a Benkő Klinika végez ilyen beavatkozást.

2018. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 1-2 héten belül meglesz műtve a Benko Klinnél, utána tudok véleményt mondani. :D
2018. máj. 12. 20:19
 3/6 anonim válasza:
Azt megvárom, addig nem is jelentkezek.
2018. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült a műtét?
2018. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Nem tudom mi történt azóta de találtam egy cikket amiben ez áll:PRK végzésére az eljárás felfedezésekor, majd elterjedésekor a 90-es években átalakított ipari lézereket használtak. Ez volt az első generáció. Ilyen lézerrel operált hazánkban először Szegeden a Forrás, azóta megszűnt szemészeti lézerklinika. Mára ezek az átalakított ipari lézerek a legjobb esetben is 25-35 éves készülékek, ipari műemlékek. Teljesen alkalmatlanok arra, hogy a mai kor követelményeinek megfelelő kezeléseket lehessen rajtuk végezni. Piaci értékük nulla, ilyen lézereket, ezekhez alkatrészeket vásárolni már sehol a világon nem lehet. Joggal gondolhatnánk, hogy ilyen lézer nem is működik már sehol, csak esetleg valamilyen távoli, szegény afrikai országban. De nem, hazánkban egy lézerklinika ilyen berendezést alkalmaz, nevezetesen Nyíregyházán. Az ilyen teljesen elavult lézerekkel végzett szemműtétek ár-érték viszonyának vizsgálata értelmetlen, mert ha az ár nulla lenne, akkor sem szabadna elvégeztetni ilyen berendezéssel lézeres szemműtétet. Felmerül a magyar hatóságok, jelen esetben az ÁNTSZ szerepe, hogy kaphat működési engedélyt egy olyan magánklinika, aki teljesen elavult berendezéseket használ?
2020. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem több mint 2 éve lett műtve Nyíregyházán és tökéletesen látok. Semmi gond nem volt azóta.
2020. okt. 15. 00:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!