Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az érzéstelenítő csepptől...

Az érzéstelenítő csepptől megszűnik a pislogási inger?

Figyelt kérdés

Szemműtétet szeretnék, de talán ettől parázok a legjobban, hogy nekem túl jó a pisolgóreflexem, kontaktlencsét nem tudok betenni, már közelíteni sem a szemgolyómhoz, de talán még rovar se repült bele soha. Villámgyorsan tudok reagálni ezekre.


Na jó, attól is tartok, hogy nem felelek meg az alkalmasságin, évek óta a szemműtét reménye tartja bennem a lelket, hogy egyszer újra láthatok segédeszköz nélkül.



2018. márc. 23. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Kipeckelik a szemed, nem tudsz műtét alatt pislogni.
2018. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kipeckelik????! Ez borzalmasan hangzik!!
2018. márc. 23. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van.
2018. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ugyanúgy érezni a pislogási ingert?
2018. márc. 23. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, kitámasztják egy fém műszerrel a szemhéjad.
2018. márc. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az nagyon rossz érzés nem? Hogy akarnék pislogni de nem tudok. Kiszárad a szemem meg beleőrülök, 3-10 perc is lehet a kezelési idő azt olvastam. 10 percig küzdök majd a fémmel, hogy pisloghassak? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Valaki van itt olyan akinek volt lézeres szemműtéte és részletesen leírná az idevágó tapasztalatait?
2018. márc. 25. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítésem volt vizsgálat miatt. Tudsz pislogni tőle. Ha az ember akar akkor.oda tud koncentrálni és egy pontot nézni pár percig. Pislogni nem fogsz tudni ez biztos megoldják a műtet alatt. Szerintem kár előre behergelni magad...az orvos biztos el fog mindent mondani a műtét előtt. Rengeteg ember átesett már ilyen műtéten. Rutin eljárás. Termésuetes, hogy izgulsz de ne találj ki olyasmit ami nincs. Majd te így meg úgy fogsu reagalni. Te is ugyan úgy fogsz reagalni mint a többi beteg és túl leszel rajta ahogy ők is. Nyugi!
2018. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg 10 percig kellemetlen lesz valami!? Kiszárad a szemed?! Hallod magadat? Cserébe meg látni fogsz. Más évekig kínlódik meg jár fájdalmas műtétekre hogy meggyógyuljon te meg 10 percért jajveszékelsz. Biztos nem lesz kellemes de pár percet ki lehet bírni. Majd közben arra gondolsz milyen jó lesz egy 1 óra múlva mikor már túl leszel az egészen. Ennyi.
2018. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem jelenleg ez a problémám, ez foglalkoztat, nem más fájdalmas műtétjei. Elnézést, hogy fel mertem tenni egy kérdést a félelmemről.
2018. ápr. 11. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni, és nem lesz kellemetlen. Ha pislogni akarsz, nem fáj, egyszerűen nem záródik a szemed. Folyamatosan nedvesen lesz tartva, nem kell félni.
2018. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!