Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lenne egy furcsa kérdésem lent!?

Lenne egy furcsa kérdésem lent!?

Figyelt kérdés
Anyira félek hogy megvakulok hogy ha anyira sötét van hogy nem látok semmit akkor megbolondulnék ,voltunk kirándulni s ilyen fa házakba laktunk s egy csepp fénysem volt tehát tiszta sötétség volt egész éjszaka kellet nézem a telefonomal hogy még látok e tehát világitottam...nagyon szar érzés mindig kell legyen egy kicsi fénycsoba a lakásba s akkor már nyugott vagyok,nincs valami ötletetek mit lehetne kitalálni ?Mert tudom hogy egyszer nem lesz semmi világito eszköz s akkor megörülok...
2010. jún. 8. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs túl sok értelmes ötletem, de szerintem a mentális egészség rovatba kellett volna feltenned a kérdést...Talán annyi, hogy mondogasd magadban, hogy nem félek, hogy megvakulok, butaság az egész, az én agyszüleményem, minden rendben van.
2010. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Világító eszköz mindig lesz. Van Nap és Hold. Amúgy valami fura lelki eredetű dolog lehet, és egy pszichológust felkeresnék vele. Régen nekem is voltak hasonló félelmeim, bár nem vaksággal kapcsolatos, de ugyanilyen kényszerképzetek.
2010. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már egyszer volt fürödtem s elvették az áramot s nem egyedül voltam othon szoval nem patanhattam volna ki a kádbol csorén na s meg persze nem is szivesen beszélek rolla senkinek ,ott aszitem hogy oda veszek olyan érzésem volt ,szerencsére valaki behozott egy gyertyát de a lelkem mélyén tudom hogy le kéne küzdjem, de nem tudom ,hogyan :S
2010. jún. 8. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
A fóbiákat nehéz leküzdeni, de nagyon is lehetséges. Akaraterőre és szakemberre lesz szükséged. Szerencsédre tudod, hogy a félelmed irreális. Te is meg tudod győzni magad, hogy nem fog megtörténni amitől félsz.
2010. jún. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hú, velem is ugyanez van. De nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ez vmi abnormális dolog. :-o

Éjszaka pl. felébredtem, erre nem láttam a monitornak a kis bigyóját, hogy világít. Én is bepánikoltam, hogy megvakultam, erre csak az volt, hogy a szék épp kitakarta...

2010. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szkotomafóbia. Le kellene nyugtatni titeket. Tanuljatok például vaksággal kapcsolatos dolgokat, az segíthet valamit!
2010. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat remélem valahogy sikerülni fog leküzdjem mert hanem ez nem lessz igy jó...
2010. jún. 9. 15:00
 8/9 A kérdező kommentje:
12:49 hja úgyanigy vagyok én is mindig kell valami kicsi fénycsoba világito pont s utánna megnyugszok...
2010. jún. 9. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egész életemben volt ilyen, világéletemben olvasólámpa fényénél aludtam, idegen helyre pedig mindig viszek magammal ilyen kis világító füzéreket vagy zseblámpát éjszakára. Érdekes, hogy másnak is van ilyen félelme, eddig senkit sem ismertem :D Szerintem ezzel nincs semmi, csak kicsit magasabb lesz a villanyszámla.
márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!