Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Újabban furcsa a látásom,...

Újabban furcsa a látásom, mitől lehet? Részletek alant

Figyelt kérdés
Néha ilyen apró gömbök úsznak be, és esténként nagyon rosszul látom a tévét, szétfolynak a fények. A kicsit távolabbi McDonalds jelből például egyensen kettőt látok. Mitől lehet ?
2009. szept. 21. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy ilyen kérdésre csak szakember tudhatja a választ. Mások csak találgathatnak akkor is, ha valakinek hasonló tünetei vannak.

Ha még nem szeretnél szemészetre menni, akkor itt van 2 link, Informed.hu, családinet.hu. Biztos válaszolnak.

Bár szerintem felesleges írni, menj és vizsgáltasd meg.

2009. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia


a helyzet az hogy kb két hete voltam szemészeten. Voltam sima sötétszoba vizsgálaton és flag-on is, ami elvileg a legbiztosabb szemvizsgálat és kimutat mindent, de nem találtak semmit.

Az lehet hogy mindez idegi alapon van? Elég húzós időszak volt az elmúlt pár hét (hónap) számomra.

2009. szept. 21. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tényleg idegi alapon van. Lehet, hogy egy neurológushoz is el kellene menned ha a szemészeten nem találtak semmit.
2009. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így már más.

Neurológiai vizsgálatra azért lehet tényleg nem ártana elmenni, de lehet, hogy a stressz okozza. Nem értek hozzá, annyi minden okozhatja...

Ajánlanám a Tradicionális Reikit (Usui Reiki Ryoho)

[link]

2009. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

egy ismerősöm arra panaszkodott hogy rossz a látása.. mivel kontaktlencsét hordok, és mondta nekem, egyböl mondtam neki hogy ez bizony szemüveg lesz....

azt mondta, nem homályosan lát, hanem szétcsúszva.

vmiért nem szemészetre, hanem háziorvoshoz ment.. a panasz alapján mértek egy vércukrot, ami kimutatta a cukorbetegséget...

2009. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy ezt átgondolom nem tartom kizártnak. Mindenképp el fogok menni a háziorvosomhoz. Köszönöm a tippet!
2009. szept. 30. 01:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!