Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most csináltattam kontaktlencs...

Most csináltattam kontaktlencsét, minuszos kell de közelre nem látok vele tisztán. Szemüveggel minden ok. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Most csináltattam legelőször lencsét minden vizsgálat megvolt. Az orvos azt mondta ez elvileg a közel látásomat nem befolyásolja,ahhoz a szemem alkalmazkodik úgyhogy nem tudja mitől van. Tuti hogy nem kell olvasó szemüveg is! Monitor előtt dolgozom s úgy meg nagyon zavaró. Akkor most ne hordjak kontaktlencsét vagy az orvos szúrt el valamit?
2010. jún. 4. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudok segíteni, de nekem még soha sem volt ilyen problémám kontaktlencse mellett. Lehet, hogy a lencsével van a baj.
2010. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a helyzet, közelre nem jó, szóval monitor meg olvasásnál inkább szemüveget hordok, egyébként meg jó a lencse. De hogy mitől van az rejtély... milyen lencséd van?
2010. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint milyen márka vagy milyen dioptria?
2010. jún. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!