Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy nem láttatok jól a szemüveggel, de a doki nem írt fel új lencsét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt, de többnyire én szoktam kérni.

Ha erősebb lencsét ír fel, hetekig-hónapokig szokni kell az új szemüveget, és 3 hónap alatt hozzáromlik a szemem az új üveghez. Most 4 éves szemüvegem van, 3.5 éve nem látok vele tökéletesen, de amire kell, arra elég, legalább nem romlik tovább a szemem.

2010. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,volt.Ilyen esetek elkerülése érdekében érdemesebb magán orvost választani!Ő megadja a próba lehetőségét,és könnyebb a döntés.Vagy még szóba jöhet a computeres szemvizsgálat.Én az Ofotértet csak ajánlani tudom!
2010. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosítási alapon kéred az új szemüvegreceptet, akkor csak bizonyos időközönként jár. Azt hiszem, két évente. De magánúton felírják akár naponta is!
2010. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen volt, és nem akartam hinni az orvosnak, hogy nem romlott a szemem, miközben, nem láttam jól a szemüveggel, ezért elmentem egy magán orvoshoz, ugye egy szemüveges szaküzletben dolgozott, és ő tőle is kikértem a véleményét, és 0,5 -öt romlott a szemem.
2010. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!