Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki már próbálta a szemtornát?

Valaki már próbálta a szemtornát?

Figyelt kérdés
Már harmadikos korom óta szemüveges vagyok. szeretném lettenni a szemüveget. hallottam a szemtornáról. valaki már próbálta az ijent és tényleg hatásos. eleg gyenge a szemem -3 és -4es.
2010. ápr. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

enyhén kancsal voltam és szemüveget is kellett hordanom. A szemtornával helyrehoztam. 9 éves koromtól kezdve nem kellett a szemüveg ( most 27 vagyok). Ha érzem,hogy elfárad, akkor most is megtornáztatom.

Nem tudom ki írta a könyvet: Dobd el a szemüveget!- ez a címe.

azt is hozzá kell tennem,hogy amúgy a látásommal nekem nem volt baj. de ártani biztos nem fog,ha kipróbálod a tornát.

2010. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet nekem is kéne ilyen, deeee.. mi az a szemtorna pontosabban?

Bocs az off-ért, de nem tom mit értenek ez alatt...

2010. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megtornáztatod a szemedet. Pl. jobbra-balra, fel-le nézel többször-ezzel erősíted az izmokat. Vannak abban a könyvben más gyakorlatok is, de én ezeket a legegyszerűbbeket használtam.
2010. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és neked ez be is vált? utolsó??...ilyeneket csinálok én is már két hete forma s minél többször próbálok szemüveg nélkül lenni+ többször pillogtatok tudatosan. vannak ilyen szem pontok s azokat meg van hogy, hogy kell masszírozni azokat is szoktam csinálni. azért érzek egy kis változást :D
2010. ápr. 26. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy többször pillegtetsz tudatosan?? sztem attól nem lesz job, a szemed, csak rászoksz(ha arra gondolsz pillogtatás allat amit én gondolok)
2010. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, de hangsúlyozom,hogy amúgy a látásommal nem volt gond. A masszírozás is jó, tényleg élénkíti a szemet.

Kérdezd meg az orvosodat a dologról. Az én gyermekkori kancsalságom a te szemedhez képest nudli volt. Nehogy több kárt okozz magadnak, mint hasznot.

2010. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!