Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Soha nem fogom tudni berakni...

Soha nem fogom tudni berakni a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Már pár napja megvan, betanításon egyből be tudtam rakni és kivenni, de most itthon alig akar sikerülni, pedig úgy próbálom, ahogy az optikában. Állandóan lefordul az ujjamról, rátapad és nem megy rá a szememre.aztán néha 1x-1x sikerül. Lehet fel kéne adnom ha már ennyiszer nem sikerül?
2016. aug. 23. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Youtube on találsz videókat.

De ha tudod a menetét csak nem sikerük akkor se add fel

Nekem először 2 óra volt a 2 most meg egy pillanat alatt bent van

2016. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Menni fog az csak próbálkozni kell. 1-2 hét alatt biztosan belejössz.
2016. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, hát remélem
2016. aug. 23. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj, dehogynem, fog az menni, ne tudd meg, én mit bénáztam az első hetekben. De belejöttem. Mindenki belejön.
2016. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bárki meg tudja tanulni betenni, nem nagy dolog... te is ezt mondod majd 2-3 hét múlva, akkor már pillanatok alatt menni fog, ha gyakorlod minden nap... ha kell akkor órákig. Ne add fel pár perc után sose.
2016. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorold mindennap, ne add fel és menni fog. Én is most kezdtem, és azelőtt sosem hittem, hogy én alkalmas lennék erre, hisz egy egyszerű cseppentést se bírok ki. (A műkönnyel is bajaim vannak, a múltkor az optikus cseppentett halál volt :D) Hajrá ;) Jó a lencse, szabad tér látás <3
2016. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, egyre gyorsabban megy! :D
2016. aug. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!