Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Alergiától lehet ez, amit a...

Alergiától lehet ez, amit a kiegészítésben leírtam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy hete kb. megsimogattam a barátnőm hörcsögét majd a szemembe nyultam irtózatosan begyuladt, orrom is folyott, gondolom hogy alergia, azóta néhamég mindig viszket a szemem, de azt vettem észre hogy csak ha a szobámba vagyok,ma megint vakartam a szemem jól bepirosodott és a bal szememnél ha lehuzom, a szemgolyóm körül valami bőr vagy nem tudom mi lehet, az van ott. sajnos pontosabban nem tudom leirni hogy mi is ez,mert én sem tudom, szerintetek alergiától van, vagy valami más?
2010. ápr. 19. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább kötőhártya gyulladás - irány a szemészet
2010. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget, hogy kézmosás nélkül nyúlsz a szemedbe!
2010. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jóhát, megsimiztem,aztán el is feledkeztem róla, csak viszketett, aztán reflexből vakartam ;))))


egyébként, mondták már mások is a gyulladást ugyhogy, kénytelen leszek:S köszi a választ :)

2010. ápr. 20. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!