Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemüvegtől elmúlhat a fej...

A szemüvegtől elmúlhat a fej fájásom?

Figyelt kérdés
Egy 15éves lány vagyok, jól látok a szememmel tökéletesen tudok vele olvassni, tisztán látok. Bár lehet hogy azért rossz a szemem, nem tudom. És rendszeresen fáj a fejem. Tudom lehet mástól is de nem vagyok ideges típus. Elmenjek az orvoshoz vizsgálatra, hogy hátha a szemüveg viseléstől elmúlna a fájdalom?
2010. ápr. 7. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tökéletesen látsz akkor nincs szükséged szemüvegre
2010. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem segített.
2010. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy a látásommal nincs baj, de rengetegen azt tanácsolták, hogy hordjak nem erős szemüveget, magyarán mondva olyan szemüveget amitől elmúlik a fejfájásom, ha hordom!
2010. ápr. 7. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Szemüvegtől nem múlik el, nekem is ezt ajánlották hogy mert én rosszul is látok biztos a fejem is attól fáj, az orvos meg elmondta hogy ez baromság. A szemüveg nem változtat ezen. Ha sokat fáj a fejed akkor el kell menni kivizsgálásra, sok minden miatt lehet. Menj el a háziorvosodhoz és mondd el a gondod, aztán ír beutalót ahova kell.
2010. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy egészséges szemre max 0 dioptriás szemüveg való vagyis ablaküveg.Az meg miért múlasztaná el a fejfájásod?
2010. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazatok van! köszönöm:)
2010. ápr. 7. 19:35
 7/10 anonim válasza:
Hosszú hajad van? Mert ha igen, vágd le pár cm-t, és jobban leszel. Hidd el! Én kicsikoromban viseltem szemüveget hosszú hajjal, és mindig fájt a fejem. Kiderült, hogy szemüveg és hosszú haj ezek voltak okuk. Vagy migrén-es fejfájásod van? Igen, jobb ha mész kivizsgálásra. Jobbulást!
2010. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a fenekemíg ér hajam, jövőhéten megyek kivizsgálásra, már muszály mert néha borzasztóan fájdalmas fejfájások jönnek rám! :(
2010. ápr. 9. 14:41
 9/10 anonim válasza:
Azóta sikerült elmúlni a fejfájásod?
2010. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen:)
2010. jún. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!