Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet jogosítványom, ha nem...

Lehet jogosítványom, ha nem tudom kiolvasni a színlátó tesztet? (bővebben lent) FONTOS!

Figyelt kérdés

Jó szemem van, nem vagyok szemüveges, messzire is jól látok, színekkel rendben vagyok, tudom, hogy mi milyen színű, hogy halvány, vagy világos,sötét, stb...

De van ez a teszt, ami kis színes pontokból tevődik össze!

10ből kb 3-4 et nemlátok!

Nem tudom, hogy miért lehet, amikor tényleg tudom hogy mi milyen színű!

Ettől még lehet jogosítványom?

Hogyan lehet megoldani a problémámat?


Köszönöm...!


2010. márc. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,csak hivatásos nem.
2010. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez miért van, hogy csak azt nemlátom?
2010. márc. 22. 17:30
 3/7 anonim válasza:
Mert színtévesztő vagy. Attól függ, h milyen a színtévesztésed. Ha vörös-zöld akkor nem lehet jogsid.
2010. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megismerem a színeket, nem tévesztem, csak nemnagyon tudom kiolvasni azt a pontos cuccot!

De egyébként zöld-barna, vagy sárga-barna!

De látom a színeket!!!!!!!!!!

Tudom hogy melyik a zöld és melyik a barna:D

2010. márc. 22. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor elöször tolták elém azt a színtévesztést vizsgáló ábrát, majdnem azt mondtam, hogy nincs is benne szám... Aztán elkezdtem a szemeimet mereszteni és felfedeztem benne mind a két számot. Raffináltan vannak összeállítva a színek, ezért azt ajánlom, nézd kicsit hosszabban, alaposabban és elő fognak tűnni belőle a számok.
2010. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár 100,000, színt tudunk megkülömböztetni, szóval elvileg látnod kellene, ha nem vagy színtévesztő vagy színkvak.
2010. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2010. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!