Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet így jogosítványom?

Lehet így jogosítványom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy színtévesztő vagyok és szeretném lerakni a jogsit.... van jópár osztálytársam akik szintén azok de ők nem most tették már le.Szóval színtévesztőnek is lehet jogsija?Mert mindenki aztmondja hogy a baboskönyvet tudni kell hozzá......én abból semmit nembírok kiolvasni...De valaki mondta hogy személyautóra így is lehelehet tenni...Akkor most mi is igaz ebből?
2010. ápr. 27. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ma voltam újítani, nem kellett abból a könyvből "olvasnom", de ha jól tudom amikor mentem az első ilyen vizsgálatra pár éve, akkor kellett. Szerintem fontos, hogy pontosan mennyire is vagy színtévesztő, melyik színeket nem látod rendesen.
2010. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ melyik színeket kevered
2010. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ismerek olyat, aki színtévesztő, és jogosítványa van. Mielőtt beiratkozol, vinned kell magaddal egy orvosi igazolást arról, hogy minden rendben van veled, elkezdheted a tanfolyamot. Szerintem a háziorvosodat kellene megkérdezned, mert ha ő zöld utat ad, akkor már végülis nyert ügyed van!
2010. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha pl a zöldet összekevered a pirossal, akkor ne legyen jogsid, nekem 2éve van jogsim, az én háziorvosom több számot is olvastatott a baboskönyvből...szerencsére kibírtam olvasni..
2010. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen pont a zöldet és a pirosat keverem de pl jelzőlámpánál nem.... egyik osztálytársam elvileg a posta kocsit is pirosnak látta annyira színtévesztő és mégis van jogsija :P Nálam inkább azvan hogy látom a színt de egyszerűen nemtudom megfogalmazni milyen szín is az... inkább az ilyen különböző árnyalatoknál van.. Meghát 3lámát csak megbírok jegyezni még ha nem színes is :D
2010. ápr. 27. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!