Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nikkelallergia szemüvegkeretre...

Nikkelallergia szemüvegkeretre! Lehet, hogy át vagyok verve? Az indok az volt, hogy azért jön le a festék, mert nekem nikkelallergiám van. Lehet ez?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy ma voltam a szemdokinál, mert lejött a festék a szemüvegem száráról, és mivel van rá garancia, bevittem, hogy cserélje ki, vagy csináljon neki vmit. Azt mondta, tehet rá fóliát, de a végén mégsem tudott. Az lett a dolog vége, hogy új szárt tett rá. Holnap megyek érte, de a szép rózsaszín szemüvegemre bordót rakott...
2010. márc. 16. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nemtom, de végül megcsinálta ingyen és bérmentve akkor nemmindegy?
2010. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még nem tudom, hogy ingyen lesz-e... A lényeg az, hogy kiválasztottam egy szép szemüveget, az eredetit, de most összerak két teljesen más szemüveget, ami sztem csúnya lesz... Neked se lenne mindegy, hogy mit hordasz. Főleg nem akkor, ha nincs egy hónapja, hogy vettem, meg nem kevés pénzt fizettem érte. Az összes spórolt pénzem ráment :(
2010. márc. 16. 19:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Naigen, plusz 5 ropi... de nem fizettem ki... oda se megyek többet! :(
2010. márc. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!