Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tehetnék a kontaklencsémmel?

Mit tehetnék a kontaklencsémmel?

Figyelt kérdés
SZóval, történt velem egy elég undorító dolog. Ma reggel, amikor kidobtam a WC-be a régi lencsémet, a tartós dobozomnak a fedele beleesett a budiba. Nem volt benne semmi, szóval le volt húzva, mielőtt beledobáltam volna őket, de a WCben nagyon sok baci van, és félek, hogyha most belerakom az új lencsét, akkor lesz valami baja a szememnek, hogyha át"vándorolnak" a kórokozók. Nincs valami lötyi, amivel le tudnám tisztítani? Ilyet, hogy hipó, meg erős vegyszerektől sztem még nagyobb baja lehet a szememben, hogyha keveredik a lencsés löttyel. Szóval valaki olyan válaszoljon, aki ért hozzá.
2010. márc. 7. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp NE használd azt a tartót!!! Dobd el a francba!!! Menj be holnap egy optikába, tudsz venni ilyen tartót pár száz forintért! Én múlt héten tisztító lötyivel együtt vettem a tartót 800 forintért!

Amúgy egy jó tanács, ezek után ne a WCbe dobáld a kontaktlencsédet :) én simán a szemetesbe szoktam, eszembe nem jutott soha, hogy a WCbe dobjam...

2010. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj azzal az orvossal, aki felírja neked a kontaktlencsét. Erre ő tudja megadni a helyes választ. Nehogy valami bajod legyen!
2010. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen dobd el azt a tartót! A szemed egészsége fontosabb!
2010. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Xd oké, amugy nekem sincs sok gusztusom ezek után abban tartani, meg amugy is van egy másik, szóval akkor ezt kidobom. Kösz a válaszokat!
2010. márc. 7. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed ha kidobod, 200 ft-ért már újat lehet venni, úgyis havonta cserélni kell.
2010. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!