Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baj lehet a szememmel?

Mi baj lehet a szememmel?

Figyelt kérdés
Néha, úgy hetente-havonta fénylő folt jelenik meg a szemem előtt, mintha a napba néztem volna. Egy darabig villódzik, növekszik, majd szépen megszűnik, kb. 1 óra leforgása alatt. Nagyon zavar, hisz a munkámban is hátráltat. Mitől lehet ez?
2010. febr. 25. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
hm, nem lehet, hogy fáradt vagy, ittál sok kávét, és attól halucinálsz ilyen foltot? Vagy a monitort nézed sokat, és azért? csak mert ilyen szembeegségről én még nem hallottam. Ez inkább valami idegi dolog lesz, szerintem. Bár nem vagyok orvos :)
2010. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el szemészetre ez nem vicc!!!
2010. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megíjeszteni de a "retina leválásnak" hasonló tünetei vannak!Csatlakozom az előttem hozzászólóhoz mennj el szemészetre!Jobbulást!
2010. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen nekemis van ha mondjuk sokat csukva van a szemem és kinyitom is szokott de nekemis ilyen havonta jön elő, 3-4éve semmi bajom ezva.xd
2010. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!