Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vilagosodik ki a szemem 24 ev...

Vilagosodik ki a szemem 24 ev utan, normalis ez?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sotetbarna szemem volt, majd ahogy nottem, ugy lett egyre vilagosabb, de meg mindig barna. Mostanaban pedig arra lettem figyelmes, hogy ha faradtabb vagyok egeszen "kizoldul" a szemem, neha sargas arnyalat is van benne. Olyan mint egy macska bagoly keverek, ijeszto es termeszetellenes...volt/van valakinek hasonlo problemaja?
2010. febr. 20. 12:26
 1/2 anonim válasza:
Gyerekkoromban nekem is nagyon sötét, majdnem fekete szemem volt, most pedig inkább középbarnának nevezném, amely erős fényben sárgás-zöldes árnyalatokat vesz fel. Szerintem ezzel semmi probléma nincs :) 20/L
2010. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem elsőben sötetbarna vt a szemem nekem is egyre jobban vilagosodik a pereme mar zold napfenyben a szemem kivul zoldeskek belul meg barnassarga . Szal enis bagolymacska vagyok :)
2011. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!