Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha sokat vagyunk napon, akkor...

Ha sokat vagyunk napon, akkor a szemünk világosodik?

Figyelt kérdés
Nekem alapjába véve sötét kék, vagy sötétebb szürkés-kék szemem van, és most nyáron sokat napozok, és a hajam is szőkül, mert alapjába véve barna vok. Egyik nap nézem magam a tükörben, és a szemem mintha világos kék lenne. Lehetséges ez, vagy csak én látom rosszul? Köszi a válaszokat :)
2010. júl. 19. 21:59
 1/3 anonim válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Csak arról, hogy amíg fejődésben van az ember, addig a szem színének az árnyalata változhat. Pl. nekem kicsi koromban sötét barna volt, most meg gesztenyebarna (13 éves vagyok). De amúgy szerintem a nap nem csinál semmit a szemeddel. Max. ha napoztatod akkor megvakulsz.
2010. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nah legalább valaki válaszolt :D Hát én 15 vok és nekem mindig is kék szemem volt, de most amióta napozom, meg voltam balatonon világosabb :D
2010. júl. 22. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
szia én 14 vagyok és én is ezt vettem észre:D nem tudom hogy tényleg lehetséges-e, de nekem is mintha világosabb lenne.. végülis bármi lehetségea:D
2010. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!