Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse kérdések?

Kontaktlencse kérdések?

Figyelt kérdés

Holnap megyek az optikába, mert szeretnék kontaktlencsés lenni, és holnapra adtak időpontot.:) Elmondták, hogy mindent megmutatnak és betanítanak, de azért lenne kérdésem olyanokhoz, akiknek már van lencséjük.:))

Kell behelyezésnél műkönny?

Nem kényelmetlen a lencse?

Milyet használsz? (Pl. napi, havi)

Havi lencse esetén milyen gyakran kell cserélni a folyadékot?

Előre is köszi:)



2015. ápr. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kenyelmes, nem erzed hogy ott van. Hamar megtanulhato a be-kirakosgatas. En havit hasznalok (a folyadekot mindig akkor cserelem mikor visszarakom a tartoba), ezt csak akkor ajanlott hordani ha nem vagy otthon mert a szemnek szuksege van a pihenesre. Tehat kell h legyen szemuveged is. Mukonny nekem kell mert hamar kiszaradnak a szemeim de sztem ez egyenfuggo. Ha pl. Kirandulni mesz, inkabb napit hasznalj mert kisebb a fertozes esélye.

Nekem 1 eve van, nagyon szeretem:)

16/l

2015. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is 16/l vagyok.:)))

Te milyen kiszerelésű folyadékot veszel, hogy elég legyen egy hónapig?

2015. ápr. 9. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg teli kene tolteni a tartalyt amibe beleteszed a lencset, de en negyedig-felig szoktam csak, 0.4 literesem van most, mar vagy 4 honapja, szoval boven eleg:)

Nincs mit, orulok hogy segithetek:)

2015. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!