Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Beragadt a kontaktlencsém,...

Beragadt a kontaktlencsém, hogy vegyem ki?

Figyelt kérdés
Mármint valahogy félrecsúszott,és valahol a szemembe van,és érzem is hogy benne van,meg hát fáj is :/ Volt már ilyen,de akkor szerencsére kijött,de most már több órája szerencsétlenkedek vele :/ valami nagy kontaktlencsés segítsen már,hogy vehetném ki!

2014. nov. 23. 17:59
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ha félrecsúszott, valószínűleg rosszul is raktad be! Kérj meg valakit, segítsen neked vagy pislogj sokat hátha visszacsúszik, "kézbe" kerül.

Legközelebb bizonyosodj meg róla, jól is raktad e be. Nekem sosem csúszik félre, mindig ellenőrzöm, rendben van e és normálisan van e betéve.

Sok sikert!

2014. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom tegnapelőtt óta sikerült kiszedned. Nagyon kellemetlen helyzet. Nekem 20 éve van már kontaktlencsém, néha bizony előfordul, hogy félrecsúszik. Akkor történhet ilyesmi, ha fáradt vagyok, vagy szárazabb a szemem, vagy régóta bent van már, és megdörzsölöm. Ilyenkor a legjobb belecseppenteni a tárolófolyadékból a szembe, és nedves ujjbeggyel megpróbálni visszahúzni középre. Meg lehet emelni a szemhéjat úgy talán könnyebb. Aztán összecsíped a középső és mutatóujjaddal és lehúzod.
2014. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na sikerült kiszedned?
2014. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!