Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most lesz kontaktlencsém....

Most lesz kontaktlencsém. Volt, akinek nehézséget okozott berakni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vizsgálatra,és kíváncsi vagyok,kistesómnak már van,és ő egy ideig félt a szemébe berakni,egyszerűen nem merte.:D Sérülhet a szem a kontaktlencse belerakásától?
2014. okt. 29. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Én se mertem, de aztán optikusnál olyan jó tanítóm volt, hogy ihaj.

Igaz első héten általában 10-20 percet szenvedtem vele, meg először alig tudtam kivenni 20 percig, de megtanultam :D

2014. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az elején eléggé nehéz volt kivenni és betenni, de kb 1 hét után ráállt a kezem és nem okozott problémát. neked is menni fog.:)
2014. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 10 eves lanyom is minden nehezseg nelkul megtanulta, eloszor nehezen ment neki, de aztan belejott.
2014. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most ez lehet rettentően hülye kérdés lesz,de nem lehet olyan,hogy ha megsérti a kontaktlencse a szemedet,megvakulsz,vagy mit tudom én,ha a szemgolyóhoz ér?xDDDD

Előre bocsi a fárasztásért.:D

2014. okt. 29. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vakulhatsz meg tőle. A lencsén lehetnek mikrosérülések, vagy nagyok, de azt a szem úgyis érzékeli, és szúrni fog, mint a fene. Tehát megérzed (:
2014. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a behelyezéskor gondoltam ezt.Akkor sem lehet baj?:D
2014. okt. 29. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sérti meg, olyan anyagból van, ami nem sért.
2014. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat ha izombol belenyomod a szemedbe hogy a mutatoujjad a tarkodon jon ki, akkor megserulhetsz, igen.
2014. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig el sem engednek az optikából, míg be nem tudod rakni, és kivenni. Megtanítják a praktikáját. Bár ekkor még nehézkesen megy mindenkinek, de egy hét múlva már pillanatok alatt menni fog.
2014. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!