Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látás problémám akadt ma! Mit...

Látás problémám akadt ma! Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom, hogy eddig nem volt semmi bajom a látásommal, hajnali háromig gépeztem és aludtam 1ig, ez is fúra nálam, fel keltem és már éreztem valami furát mintha fájna a fejem, ki mentem mosdóba és lemostam az arcom amit mindig is szoktam! Felöltöztem,ittam be kapcsoltam a gépet, erre észre vettem, hogy néha jól látom amit kell olvasni, néha meg pár betűt nem tudom ki olvasni mert nem látom! Ez most mitől lehet? Gondoltam most írok, hogy észleltem ezt a problémát! Remélem részletesen le írtam!
2009. dec. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy szemvizsgálatra, bármelyik optikában csinálnak.
2009. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el, nézesd meg.
2009. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megint jól látok, de ez fura, hogy ma felkeltem egykor azt kb. egy óráig volt ilyen látás problémám, nem tudom mitől lehet:S
2009. dec. 28. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A számítógép és a tv nézés közben kevesebbet pislogunk, kiszárad, érzékenyebbé válik a szem. Ehhez jön még a bármilyen hiper-szuper képernyő vibrálása és kész a szem-panasz. Szerintem csak túleröltetted a szemedet. Pihentesd, ma már ne gépezz, ha meg bírod állni :=). Ha holnapra sem javul, menj el a szemészetre, adnak valami könnyű kis szemcseppet (pl. műkönnyet).
2009. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez idegi probléma lehet; ha a szemeddel lenne baj, akkor nem múlt volna el. Rendben van a vérnyomásod? Lehet, hogy elzsibbadt a szemed.
2009. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez egyszerű nagyon fáradt vagy
2009. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!