Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik a tünetei ha valakinek...

Mik a tünetei ha valakinek rossz a szeme? Vagy van egyáltalán tünete?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom,hogy valakinek már akkor is lehet rossz a szeme amikor még normálisan lát! De lehet hülyeségeket beszélek!
2009. nov. 19. 14:53
 1/2 anonim válasza:
lehetnek általánosabb tünetek: látásromlás az eddig tapasztalthoz képest, könnyezés, szem körüli fájdalmak, migrén, alvási panaszokat is okozhat, olvasásnál hamar elfáradunk, hunyorgás normál fényviszonyoknál is,
2009. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem 4.-es korom óta van szemüvegem most 10.-es vagyok.

a leghátsó padban ültem és nem láttam a táblát normálisan...de csak a kék krétával volt bajom...elmentünk megvizsgáltatni és kiderült hogy rövidlátó vagyok, szemüveg kellett. a jobbra 0,5 a balra 1-es. van akinek fejfájást szédülést okoz, nekem nem volt. a saját érdekedben menny el és kiderül:) ja és az h Mert én úgy tudom,hogy valakinek már akkor is lehet rossz a szeme amikor még normálisan lát!" csak részben...akinek gyenge szemüveg kell pl 0,5-ös annak csak tv-hez kell meg órákra, sz.géphez, napközben pedig megvan nélküle...de attól még nem tökéletes a látása. remélem tudtam segíteni:) sziia

2009. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!