Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyikre érdemes beruháznom?

Melyikre érdemes beruháznom?

Figyelt kérdés
Még fél évig fogok kontaktlencsét használni,aztán szemműtét.Nemtom melyiket válasszam,ill. melyik lenne a szememnek.Jelenleg havi lencsém van,de utálom.Olyat szeretnék ami éjjel nappal hordható.Abból melyiket érdemes venni havit,6hónapost vagy évest?
2009. nov. 16. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Amit én ismerek és használok is az a Ciba Vision AirOptix Night&Day Aqua. Ez 1 hónapig lehet a szemedbe nonstop. 3 havi adagot szoktam rendelni egyszerre, úgy olcsóbb. Nem is tudom, 4-5 éve biztos ezt használom, semmi gondom vele, néha azért szoktam 1-1 hét pihenőt tartani, akkor elviselem a szemüveget.


21/L

2009. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 issti ***** válasza:
Az éjjel-nappali lencse azt jelenti, hogy kibírja ha abban alszol, de a szemed nem! Hosszú távon garantált a károsodás. Alkalmi alvásra való max., de másnap mindenképp ki kell venni pár órára. Ha lézeres műtétet tervezel pláne felejtsd el a lencsével alvást!
2009. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!