Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon rossz mit csináljak?

Nagyon rossz mit csináljak?

Figyelt kérdés
ma délután egyszer csak elkezdett fájni a szemem meg könnyeztem. olyan érzés volt mint amikor belement vmi a szemembe és valószínűleg ez is történt de még most is fáj és ha pislogok ilyen nagyon rossz és elkezdek könnyezni :S mitcsináljak??:S:S
2009. okt. 2. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg óvatosan szedd ki a szemedből, ami belement...
2009. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Énis amondó vagyok, hogy szedd ki ami belement. Jobb lesz, hidd el!
2009. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem látok semmit :D nem látom h belement volna e vmi..
2009. okt. 2. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy kérj meg valakit. Nekem anno mindig apukám csinálta. Megfogta a fejem én látványosan sikítoztam, kiszedte és máris jobb volt. Nem fájt, nem volt rossz, csak úgy sikítottam a hatás kedvéért, meg megszokásból.
2009. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nem látsz semmit, mert belement valami :D


Most nem értelek. Ez nem olyan probléma, amit a szüleiddel nem tudsz megbeszélni. Odamennél hozzájuk, hogy apa, belement valami a szemembe, légyszíves nézd már meg! Ő erre megnézné, és megmondaná, hogy lát-e benne valamit.

Mi így látatlanban nem tudunk többet segíteni, mint valaki aki látja.

2009. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tudják a szülők amugy :D

voltunk orvosnál és kiszedte hálistennek.

de nem látszott amugy mert a felső szemhéjam belső felére volt tapadva egy 'idegen test' és azt meg csak az orvos tudta kiforditani :D

2009. okt. 4. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké.
2009. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!