Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő alatt múlik el az...

Mennyi idő alatt múlik el az árpa?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nekem ma reggel beduzzadt a szemem, még csak piros és fáj, a szemem nem vörös csak a szemhéjam, reggel óta kb 10 percenként kenegetem kamillával, anyukám szerint árpa lesz belőle. Az a baj viszont, hogy nekem muszáj hétfőtől iskolába mennem, mert dolgozatokat írunk, és ez az egyetlen esélyem arra, hogy javítsak, illetve csütörtökön matematikából próbaérettségit is írunk, szóval tényleg ha törik, ha szakad be kell mennem.

Mit csináljak, hogy addig elmúljon? Egyáltalán el fog ez addig múlni? Ha kenegetem kamillával jobb lesz? Mit csináljak vele?

Előre is köszönöm a válaszokat! :) 18L


2013. ápr. 20. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Lehet csak be van gyulladva, menj el ügyeletre.

Ha tényleg árpa akkor nem sok jóval szolgálhatok, volt osztálytársamnak, és a húgomnak is műtötték...

2013. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ójaj.. én most fogok érettségizni úgyhogy remélem tényleg csak be van gyulladva.. Kár hogy nem tudom most lefényképezni, a szemhéj széle van begyulladva: [link]

Itt a bekarikázott részen piros és fáj ha megérintem.

Egyébként köszönöm a választ, ment a zöld :)

2013. ápr. 20. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, kb 2-3 napig fájt és csúnya volt. Nem lehetett hozzáérni és picit fehér pötty volt a szemem belsejében, és piros duzzanat volt, de nem alakult ronda árpává. Mondjuk ha árpa lenne, akkor már csipásodnál, és kb az egész szemed vörösödne :) :D Szóval szerintem ha holnap reggelig nem rosszabb a helyzet akkor hétfőre tuti megjavul :)
2013. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most nagyon megnyugtattál :) Nekem csak piros, nincs fehér benne, viszont duzzadt. Azóta is kenem kamillával mert nincs itthon semmiféle szemcsepp/kenőcs.:) Köszönöm a választ, ment érte is a zöld! :)
2013. ápr. 20. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött egy árpa, majd az orvos megerősítette valóban az. Nekem nem is látszik, véletlen vettem észre és nem is fáj, szemcseppet és kenőcsöt kaptam rá.
2020. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!