Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Ti hogyan...

Szemüvegesek! Ti hogyan hordotok napszemüveget, hogyan strandoltok?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, de olyan rossz a szemem, hogy ha leveszem, és úgy vennék fel napszemüveget/strandolnék, semmit nem látnék. Kontaktlencsém sajnos nem lehet. Ti hogy szoktátok ezeket? Eléggé félek a nyártól, mert nem tudom, ugyanúgy tudok-e csúszdázni, vízbe ugrálni, vagy akár napszemüveget hordani. Ti hogy oldjátok meg? (elsősorban olyanok válasza érdekelne, akik szemüvegesek, és ők is "vakok" anélkül):))

2013. ápr. 6. 23:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kontaktlencsém van, így látok napszemüvegben.

Mikor nem volt kontaktlencsém akkor nem hordtam napszemüveget, bár eléggé hunyorogtam napsütésben.

Strandoláskor szemüveg nélkül vagyok. Látok annyira hogy a medencéhez találjak, meg lecsússzak a csúszdán.

Viszont csak közelről ismerem fel az embereket és olvasni is csak közelről tudok.

2013. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A vízbe vakon szoktam menni, valamennyire még látok a víz fölött. A víz alatt nem látok, be is csukom a szemem.
2013. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon rossza a szemem. nem hordok napszemuveget,inkabb hunyorgok. szemuveg nelkul velem szembejovo embert fel se ismerem! strandon le szoktam venni, siman furdok. :D meg nekem ha leveszem a szemuvegem egy 10-15 perc utan jobban latok egy kicsiket. nem egyszeru, nem is jo igy, de mit tudok csinalni? :)
2013. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, akkor lehet én is megpróbálom a "vakon" fürdést.:D
2013. ápr. 8. 20:18
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem szemüvegre csíptethető napszemüvegem volt, azt is kipróbálhatod, szeritnem olcsóbb, mint egy dioptriás napszemüveg. Létezik dioptriás úszószemüveg is, de valószínűleg csillagászati áron.
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Támogatááááás? Ez érdekelne:)
2013. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Balatonon voltunk két haverral, amikor taccsra vágtam gumimatracot. Szemüveg nélkül nagy nehezen odataláltam a helyünkhöz, indultam vissza befele. Meglátok két srácot (elég kevesen voltunk arrafele), elkezdek vigyorogva feléjük baktatni, amikor hirtelen jobbról hallom, hogy szólítanak a haverok. Nem tudom hogy az a két szerencsétlen német turista mit gondolt, de talán jobb is:)
2013. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
montihun.:DD én is ettől félek..
2013. ápr. 10. 20:10
 19/22 anonim ***** válasza:

De az ember szeme nem egyik napról lesz -6-os. Nekem 8 év alatt lett -4.25-ös.

Soha nem voltál még strandon azóta?

2013. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
eddig kontaktlencsém volt, most télen lett fekélyem, szóval még nem volt szemüveges nyaram.:)
2013. ápr. 11. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!