Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Szerintetek ha...

Szemüvegesek! Szerintetek ha így takarítom a szemüvegem lesz baja?

Figyelt kérdés
Már próbáltam spray, meg mikroszálas kenőt is de egyik sem vált be. Mostanság meleg vízzel öblítem le, aztán rendes folyékony szappanal átdörzsölöm, majd leöblítem, ha van időm hagyom megszáradni, ha nincs akkor puha papírzsebkendővel áttörlöm. Ez jó módszer?
2013. jan. 11. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Papírzsepivel soha ne töröld, karcolja, helyette vmilyen mikroszálassal vagy pamuttal töröld le. Nem lesz baja a szappanos lemosástól, én is szoktam.
2013. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ~30 éve papírzsebkendővel törlöm és még sosem lett ettől karcos. Bár az igaz, hogy én sima üveglencsét kérek mindig. Olcsó és strapás, amíg rá nem lépsz.
2013. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen jó a módszer. Papírzsepi helyett én is a tiszta, puha rongyot ajánlanám. Nekem anno az optikus pelenkát javasolt. A régifajta kimoshatót.
2013. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosogatószerrel és langyos vízzel mosom és utána papírtörlővel felitatom róla a vizet. dörzsölni nem szabad mert karcolódhat és még csíkos is lehet.
2013. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!