Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak? (infó lent)

Mit csináljak? (infó lent)

Figyelt kérdés

2007 szeptemberbe megkaptam az első szemüvegem ami -0,5-ös volt, utána rá fél évre romlott a szemem -1-re,újabb fél évre -1,5-ös lett...akkor váltottam kontaktlencsére,aztán rá 1 évre(vagyis most) nem olyan rég észrevettem,hogy már ez sem a régi, nem látok olyan jól mint régen. Elmentem szemvizsgálatra, és kiderült hogy most javult a szemem,most -1,25-ös. Kicserélték a szemüvegembe a lencsét is,ma húztam fel mikor hazaértem, és már kb 3 órája rajtam van, kint voltam vele az utcán, és úgy látom, mintha rosszabbul látnék vele,mint a -1,5-el. A kontaktlencsét még nem raktam be a szemembe,de holnap reggel beteszem. És mondták ahol vettem a lencsét, hogy majd kedden menjek vissza, és megnézik.


Mit csináljak? Mondjam nekik hogy nem látok vele

rendesen?

17/L


2009. szept. 11. 19:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem,hogy mondtam ott a nőnek,hogy szerintem romlott mer nem látok vele tisztán,de ő ott valamit magyarázott,hogy most -1,25-ös a szemem,és azért volt rossz a -1,5-ös mert túl éles volt minden. Áhh nemtom :S
2009. szept. 11. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg kell mondanod nekik, hogy nem látsz vele rendesen! ha rossz a szemüveg vagy a kontaktlencse, akkor abból még komoly bajok lehetnek. Szerintem alap, hogy el kell nekik mondani.
2009. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyilván a tul erös szemüveg is zavarja a szemet de egy idö után meglehet szokni.
2009. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!