Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol viszketunk? (tobb info...

Mitol viszketunk? (tobb info lent) CLICK!

Figyelt kérdés

A viszketest arra ertem ,hogy a viszketes mire jo? En ha viszketek semmi ertelmet nem latom,ugy ertem hogy mikor megvakarjuk aval hogy erjuk el hogy ne viszkessen,es ha viszket valahol(termeszetes viszketes) akkor az mitol van? Hajszalérelszakadas stb...


Az ekezetlen irasert bocsanatot kerek ,angol a billentyuzetem.


2011. okt. 30. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én valahol azt olvastam, hogy elektromos töltet szalad végig az idegeken, ami a bőrödön "kisül", de ebben egyáltalán nem vagyok biztos, csak valami ilyesmi rémlik.
2011. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A viszketés elsősorban attól van hogy hámlik a bőrünk még ha nem is látod többek közt ez is okozhatja hogy még nem vált le teljesen a leválandó bőrke és irritál, persze mindez szabad szemel nem látható.
2011. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor ekcémás voltam,akkor kifejezetten élveztem,ha megvakarhattam magam(kar,nyak).Persze csúnyább lett csak...A viszketéselleni gyógyszer és a steroid krém sokat segít.Teljesen elmúlt a bajom,de ha egy picit is viszketek valahol már rettegek,hogy visszatér az ekcémám,ezért sosem merem magam megvakarni sehol!


Allergia,gyulladás,fertőzések miatt is viszkethetünk...

2011. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!