Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges, hogy a nagy...

Lehetséges, hogy a nagy dózisú vitamintól beödémásodott a szemem? A többi lent.

Figyelt kérdés
Néhány napig szedtem a dr.L.G.-féle vitamint,aminek egy napi adagja,külön csomagonként /8 szemet tartalmaz/ A 2.nap után teljesen beödémásodott a szemem és az arcomat is úgy éreztem,hogy tele van vízzel. Lehetséges?

2013. jan. 22. 19:43
 1/5 schocko ***** válasza:
Miért szedsz vitaminokat, ha normálisan táplálkozol, akkor semmilyen vitaminra nincs szükséged. A szervezet a C-vitaminon kívül az összeset tudja szintetizálni (előállítani másból). Teljesen butaság és pénzpazarlás.
2013. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy télen nem árthat,igy megelőzzük a influenzát! De már nem szedem. Rengeteg gyümölcsöt és sütőtököt eszünk esténként. Csak azért kérdeztem,hogy annyi vitaminnak lehet olyan mellékhatása?
2013. jan. 22. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A vitamin szedésnek nincs mellékhatása és fontos a kellő mennyiség bevitele,mivel a szervezetünkbe nem tudunk annyi mennyiséget bevinni amennyi elégséges. 1,5kg paprikát ki eszik meg naponta?? szerintem senki,ugyanis ennyi kéne 1000mg beviteléhez,ami csak a minimális mennyiség ahhoz hogy a sejtek normálisan működhessenek. Nekem a napi c-vitamin bevitelem 10.000mg, fitt,egészséges, energikus vagyok. Alap vitamincsomagot is szedek L.G.-től. A betegségek elkerülnek, ha mégis elkapok valamit igazán gyors lefolyású és gyorsan legyőzi a vitaminok által támogatott immunrendszerem. 21 éves vagyok és sosem lehet elég korán szedni vitaminokat. Szerencsére olyan családban élek,ahol fontos az egészséges táplálkozás és a megfelelő életvitel. Akinek csak tudom próbálom átadni ezt a tudást amit Lenkei G.tól kaptam és a többi neves, vitamin mellett álló tudóstól,orvostól akik nem a gyógyszermaffiát támogatják,hanem az embereket.
2013. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 uniplet válasza:
Lenkei scientológus Gábortól, maximum bérleti díjat szednék...
2013. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsóhoz: Kicsit bővebben kifejteni a kérdésemre a véleményt,mert ebből sajnos semmit nem tudtam meg.De ha nincs, akkor nem kell véleményt irni.
2013. jan. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!