Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemvizsgálat előtt kontaktlen...

Szemvizsgálat előtt kontaktlencsémet mennyi ideig rakjam partvonalra?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hgy érted hogy mennyi ideig. vizsgálat elött kiveszed és ennyi vagy elve nélküle mész el a vizsgálatra.
2012. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hallotam/olvastam már valahol h érdemes pihentetni a lencsét x/néhány napig h pontos eredmény születhessen a szem állapotáról..
2012. dec. 14. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:
bizony, hogy erdemes, foleg, ha szemuveget mesz iratni. lagy kontaktlencse eseteben (tehat 1 napos, 2 hetes, 1 honapos vagy 3 havi kihordasu lencsek eseteben) egy napot szoktam kerni, mert az ido alatt mar kipiheni magat a szaruhartyad, mar nem lesz lenyomva. errol megoszlanak a velemenyek, van aki 3 napot ker vizsgalat elott, ha van ra idod, es lehetoseged, biztos nem art alapon jo ha harom napig tudod pihentetni (egyebkent csinaltunk ilyen vizsgalatokat anno a fosulin, nem nagyon lehetett elcsipni a kulonbseget az egy napos es a harom napos pihentetesek kozott, de a regi szakemberek 3 napot szoktak kerni, mert igy tanultak.) A gazatereszto klencse eseteben (1 ev vagy tobb kihordasu) viszont ez 3 het:(
2012. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!