Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Voltam optikában kontaktlencse...

Voltam optikában kontaktlencse vizsgálaton, rendeltem is kontaktlencsét, fél évente kontrollra kell visszamenni, neten olcsóbb lenne a lencsét, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát megvizsgálták, adtak róla papírt, hogy milyen kontaktlencse kell és rendeltek is 3 hónapra, viszont megnéztem interneten és ugyan az a lencse sokkal olcsóbb lenne + az ápolófolyadék is olcsóbb ez kb havi 2000,-Ft különbözet, mit tennétek a helyemben, mert ugye fél évente kontrollra kell visszamenni és akkor nem ciki mondani, hogy netről rendelek?
2009. aug. 19. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megvannak az adataid, rendelj internetről. A kontrollra meg nem muszáj oda menni. Szemészorvoshoz elcsattogsz szépen a rendelőintézetbe fél évente egyszer, és majd ő INGYEN megnéz.
2009. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 1,5 éve van lencsém és csak első alkalommal vettem meg az optikában személyesen. Mindig netről rendelek, de azt is úgy, hogy megnézem, honnan. Van egy olyan oldal, ami egy létező nyíregyházi optika internetes oldala, olcsón adják a lencséket, nekem ez a cég bevált. Megbízhatóak, sosem volt még velük gond és 10ezer Ft felett ingyen szállítják ki. Ha érdekel, megadom a weboldal címét, csak jelezd légyszi (nincs velük semmilyen üzleti kapcsolatom, nem áll érdekemben az, hogy Te tőlük vásárolj).
2009. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, megköszönöm ha leírod a webcímét :)


Amúgy ezekben a webshopokban annyira nem bízok, főleg, hogy a szemem világáról van szó, de ha van működő üzletük az csak jó lehet akkor :)

2009. aug. 19. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:

www.lencsebolt.hu

Tényleg csak ajánlani tudom őket, már régóta tőlük rendelek, sosem volt semmi gondom velük. Többször beszéltem velük telefonon is, nagyon rendesek.

Persze minden fél évben járok kontrollra, ezt nem szabad kihagyni, akárhonnan is van a lencséd.

2009. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, valóban jó árban vannak a lencsék, sztem innen fogok rendelni.
2009. aug. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!