Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » El kéne mennem szemészetre?

El kéne mennem szemészetre?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok,mostanában a suliban elég homályosan látom azt amit a táblára írnak! eléggé erőltetem a szememet!

de félek hogy szemüveget írnak fel...:/

romolhat tovább a szemem??


2012. nov. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, romolhat tovább a látásod és ez már megkezdődött.Szemész orvos tud neked segíteni.
2012. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az lenne még a kérdésem hogy egy egy ideje mindig elkezdi valami csípni a szememet....de valamikor már annyira hogy ki sem tudom nyitni akkor ki kell mosni vagy zsebkendővel megtörölni. mitől lehet ez??

(allergia gyógyszert szedek,de nem e miatt)

2012. nov. 30. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet allergiás kötőhártya gyulladás, vagy ha éppen számítógépezés közben jelentkezik többet akkor keveset pislogsz és kiszárad.Ekkor a megoldás figyelni a gyakori pislogásra, ami nehéz vagy műkönny használata.

Figyeld meg, hol , mely napszakban jelentkezik, a szemészeten ezt is mond el.

2012. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem annyira veszes akkor kontak lencse is szoba jöhet. Menj mihamarabb szemeszetre.
2012. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben...köszönöm a válaszokat már beiratkoztam egy magánrendelésre :)
2012. dec. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!