Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj tegnap (04.14) óta...

Mitől fáj tegnap (04.14) óta nagyon a fejem és szédülök is. Kiderült, hogy el kell mennem szemészetre mert az egyik szemem gyengébb, mint a másik. Lehet ettől, vagy más az oka? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 20:38
 1/5 anonim válasza:
nem tudom hogy a szemednek köze van hozzá de azt biztostan tudom hogy sok front van mostanában és ettől szokott nekem is fájni
2011. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ugye nem vmi agydagana vagy ilyesmi? :(
2011. ápr. 15. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
jajj dehogy is agydagnat. ezkéne még csak. ne aggódj. :)
2011. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huhh..köszi..most megnyugodtam:)) Amúgy ma még nem fájt(lekopogom):P
2011. ápr. 16. 10:06
 5/5 Richard Futo válasza:
Én a helyedbe megnézetném egy szakemberrel.Én egészségüggyel foglalkozom.Ismerek egy kedves és korrekt drnőt.Pesten a belvárosban el lehet csípni!Megvizsgálja a látóideged és a szaruhártyád.Szem a lélek tükre!Sok információt elárul.Dr.Csupity Magdolna a neve gyerekekkel is foglalkozik.Én csak ő hozzá mennék.Ennyi a minimum hogy elmész és rászánsz 1o percet!
2015. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!