Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10éve volt egy lézeres szemműt...

10éve volt egy lézeres szemműtétem. Ez bekerült a terhességi kiskönyvbe is, ezért el kellett mennem szemészetre. Ott szóban elmondták, hogy szülhetek természetes úton. De a kiskönyvbe nem írtak be semmit. Kötelező a oda a szemésznek beírnia?

Figyelt kérdés
Azaz most mehetek vissza?
2009. júl. 24. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,mert a szakorvos véleménye kell hozzá,és annak nyoma kell legyen.Egyéb esetekben ha probléma van,akkor a császáros szülést szokták a nőgyógyászok javasolni.De ha valóban szülhetsz természetesen annak csak örülj,sokkal jobb mint a császár.De biztos,hogy kell írásos szakvélemény a nőgyógyászodnak,mert ha gond van mégis Ő védve van.
2009. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 10 éve az egyik szememen szaruhártya átültetést csináltak, és tőlem a dokim kért papírt arról, hogy hogyan szülhetek. Voltam a szemész dokimnál és adott egy papírt, amin a vizsgálatok eredményei vannak, plussz az, hogy spontán szülésnek szemészeti kontraindikációja nincs. Ezt a papírt kell odaadnom a nőgyogyómnak. A kiskönyvbe nekem nem írt a szemész, elég a papír.
2009. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szülhetsz természetes úton, akkor végülis mindegy, hogy beirta-e. Ha császárt javasolna, az már fontosabb, hogy legyen róla papirod.
2009. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!