Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 10 éve volt lézeres szemműtéte...

10 éve volt lézeres szemműtétem. Sajnos 100%-an nem javult meg a szemem. Van lehetőség korrekciós műtétre?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, általában van.

Menj el, s ott megvizsgálják, megmondják.

2008. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, de nem túl hamar csináltattad a műtétet? - úgy értem, akkor az optimális, ha a dioptriaszámod már min. 2 éve nem változott.
2008. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már nem emlékszem rá, hogy romlott-e, mert nagyon rég volt. azt tudom, hogy nagyon be voltam indulva, és alig vártam, hogy 18 legyek, és megcsináltathassam. lehetséges, hogy igazad van, ezért kérdezem, hogy lehet e még egy műtét.
2008. júl. 29. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha még mindig minden OK a szemeddel, megcsinálják újra, csak megint ki kell fizetni :(
2008. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 6 éve tökéletesre sikerült a két szemem megműteni,de pár hónapja olyan mintha elkezdett volna visszaromlani.Illetve olyasmi érzésem van,ha ideges vagyok rosszabbul látok.Ez elég rosszul érint,mert az új munkahelyemen életek múlhatnak a látásomon.Viszont anno azt mondták csak másfél-2 dioptria felett műtenek,annyira +nem romolhatott el.Mostanság visszamegyek egy kontrollra.
2008. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!