Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemcseppeket kell...

Milyen szemcseppeket kell lézeres szemműtét után használni?

Figyelt kérdés
Én Intralasik-ra fogok majd menni 1 hónapon belül, és szeretném tudni milyen szemcseppekből mennyi kell majd és mennyibe kerülnek? És ha esetleg volt v.ki Intralasik-os műtéten hányszor kell visszamenni kontrollra? Köszi
2012. okt. 24. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom már neked megírni, mert elfelejtettem. Azt viszont tudom, hogy a műtét előtti vizsgálaton ( amikor már kitűzik az időpontot is), mindenről tájékoztatnak majd, és a recepteket is meg fogod kapni. A szemcseppből lesz amit a műtét előtti pár napban már el kell kezdeni használni. Van amit a műtétnél használnak fel, és van, amit utána, odahaza kell csepegtetned. Tudod, azért sem írtam neveket, meg adagokat, mert pl. nekem amikor az egyik szememet műtötték, mást kaptam, mint amikor rá 2 évre a másikat is megcsinálták. És ennek már 5. éve. Azóta meg a csuda tudja, mi változott.
2012. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!