Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS Ha szemembe ment egy kis...

SOS Ha szemembe ment egy kis Hammerite Rozsdaölő mert nagy nyomás volt a dobozban, attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Már kimostam látok rendesen, nagyon kevés volt. Menjek be az ügyeletre?
2012. okt. 5. 23:25
 1/4 anonim válasza:
50%

IGEN!!!

Azonnal menj be, attól hogy jelenleg jól látsz, még képződhetett rajta hámsérülés, ami alvás közben rosszul hámosodik és reggel feltépődhet mikor kinyitod a szemed. Réslámpás vizsgálattal meg tudják nézni, nem fáj és pár perc, csak kellemetlen az erős fény, de semmi bajod nem lesz tőle és nyugodtan alhatsz.

Valószínűleg kapsz szemcseppet vagy javasolnak műkönnyet akkor is, ha nincs semmi gond.

(biológus vagyok és tavaly ősszel nekem is ment vegyszer a szemembe, másrészt ismerem a szemklinikai ellátást elég jól)

2012. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg kellene. gyakorlatilag meg nagyon már úgysem tudnak tenni semmit.
2012. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom hogy lenne-e kedvem ilyenkor ügyeleten ülni, ha kimostad bő vízzel nagyon gyorsan, akkor nyílván nem fog károsodni a látásod, de holnap elmehetsz

Vinned kell a dobozt is, mert az alapján vizsgál meg

Legalább tanultál abból hogy ilyesmit magadtól távol, nem közelről nézve kell kinyitni :D

20/F

2012. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Menj be.

Ezt a festéket nem oldja a víz tehát lehet hogy nem csináltál semmit azzal hogy locsolgattad vízzel a szemed, meg van rá az esély hogy valamelyik összetevője benne maradt

2012. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!